Melissa Vargas’tan olimpiyat ve Ebrar Karakurt cevabı! ‘Türkiye benim evim’

Filenin Sultanları ile yaz boyunca 3 turnuvada mücadele eden ve 3 şampiyonluk yaşayan Melissa Vargas, sezon başında Tianjin’e transfer oldu. Çin kulübünde sakatlığı nedeniyle forma giyemeyen milli pasör çaprazı; Kariyeri, Filenin Sultanları ve Ebrar Karakurt hakkında sorulara cevap verdi.

TÜRKİYE BENİM EVİM
-Yılda 2 ligde oynuyorsun. Asya’da bir lig oynayıp sonra Avrupa’ya gidiyorsun. Bu da çok fazla çalışma demek. Neden kendini bu kadar çok zorluyorsun?
Türkiye Ligi ve Çin Ligi’nde oynuyorum. Türk pasaportum var. Yani Türkiye benim evim. O yüzden çalışmalarımı kendi evimde yapıyorum. Çin’e oynamaya gelince de bir şeyler öğrenmek için geliyorum. Bu yüzden iki ligde de oynamaktan çok mutluyum.

KENDİMLE GURUR DUYUYORUM
-Avrupa Şampiyonası’nda rekor kıran bir performans sergiledin. Şimdiye kadar kaydedilen en hızlı servisi attın, saatte 112 kilometre hıza ulaştı. Rekorun hakkında ne hissediyorsun?
Çok mutluyum, kendimle gurur duyuyorum

EBRAR SMAÇÖRDE ÇOK İYİ
Türk milli takımı içinde de rekabet çok yoğun. Sen, Türk milli takımına geldiğinde Ebrar Karakurt pozisyonunu değiştirdi. Pasör çaprazıyken smaçör olarak oynamaya başladı. Bu durum hakkında ne düşünüyorsun?
Ebrar Karakurt eskiden pasör çaprazıydı, şimdi ise smaçör oldu. Bu pozisyonda çok iyi iş çıkardı ve iyi bir performans sergiledi.

HEDEFİM OLİMPİYAT ŞAMPİYONU OLMAK
Yaklaşan Paris Olimpiyatları için kendinize bir hedef belirlediniz mi?
Hedefim Olimpiyat şampiyonu olmak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir