Kasım Ayı Boyunca Türkiye’nin Dört Bir Tarafında Katılabileceğiniz 10 Festival ve Konser

Havalar soğuyor diye eğlenceden mahrum kalacak değiliz ya! Bu içeriğimizde Kasım ayını güzelleştirip unutulmaz hale getirecek etkinlik önerileriyle geldik. O zaman dans! ?

1. Ufuk Beydemir – Kocaeli

Ufuk Beydemir şarkılarını bağıra bağıra onunla birlikte söylemek istiyorsan 9 Kasım’da bu isteğini gerçekleştirebilirsin! Tenin almış beyazlığını aydan, saçlarının rengi geceden…

2. İstanbul Tiyatro Festivali – İstanbul

Bu festival için seni heyecanlandıracak aşırı haklı bir sebebimiz var; festivalde hem Türkiye’den hem de yurt dışından onlarca oyun sergilenecek! Sahne sanatlarına ilgin varsa biletini almayı ihmal etme.

3. Melek Mosso – Eskişehir

Eskişehirliler buraya! 15 Kasım’da ne yapacağını bilmiyorsan biz söyleyelim; Melek Mosso’nun mükemmel sesini canlı dinleyebilirsin!

4. Adana Gençlik Festivali – Adana

Eğer 2-3-4-5 Kasım tarihleri arasında Adana’daysan mutlaka senin de bu festivalde olman gerek! Çünkü Adana’daki tüm gençler o tarihlerde bu mükemmel festivalde buluşacak, bizden söylemesi…

5. Beyza Doğuç – Ankara

Birçoğumuzun sosyal medyadaki aşırı yaratıcı videoları ile tanıdığı Beyza Doğuç 16 Kasım’da Ankara’ya geliyor! Duyduğumuza göre canlı performanslarında da tıpkı videolarındaki gibi yaratıcı şeyler yapıyormuş…

6. Live From Van Fest – Van

Kim demiş müzik festivalleri yalnızca İstanbul’da olur diye? 8 Kasım’da Van’da gerçekleştirilecek bu müzik festivalinin sanatçıları Teoman, Gripin ve Can Gox olacak!

7. Can Ozan – İzmir

Can Ozan’ın şarkılarına eşlik etme ve kimi zaman susarak sadece onun huzur veren sesini dinlemek… Eğer 16 Kasım’da İzmir’de daha iyi bir planın yoksa -ki olabileceğini de pek sanmıyoruz- Can Ozan konserinde buluşuyoruz!

8. MIX Festival – İstanbul

Warhaus ve Kid Francescoli’nin baş sanatçı olarak yer aldığı iki günlük festivalde farklı tarzlardaki başarılı sanatçılar Zorlu PSM’de sahne alacak. 3-4 Kasım için kimseye söz vermeyin!

9. Kalben – Eskişehir

Son zamanlarda sahne performansıyla sosyal medyada sıklıkla adını duyduğumuz Kalben’i bir de sen canlı izleyerek gerçekten ne kadar çılgınlaştığını görmek ister misin? 17 Kasım’da haberleşelim!

10. +1 Keepers Fest – Bursa

Bursa’da gerçekleştirilecek +1 Keepers Fest neden mi çok özel olacak? Çünkü Türkçe rap müziğin son yıllarda en öne çıkan isimleri bu festivalde sahne alacak!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir