Edirne Valisi Yunus Sezer, Lalapaşa ilçesine bağlı Doğanköy’deki düğün salonunda köy muhtarları ile bir araya geldi. Sezer, muhtarlardan gelen talepleri dinleyip not aldı ve daha önce yapılan toplantılarda ele alınan konularla ilgili çalışmaları değerlendirdi. Sezer, ilçelerde yapılan toplantılarda muhtarlardan gelen taleplerin yüzde 95’inin tamamlandığını belirtti ve bazı taleplerin 2024 programına alındığını söyledi. Toplantıya Edirne Vali Yardımcısı, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri, Lalapaşa Kaymakamı, İlçe Belediye Başkanı ve kurum müdürleri de katıldı. Ayrıca, çeşitli köylerde yapılan çalışmalar da açıklandı.