İstanbulkart Uygulaması Güncellendi! İşte Sevindiren Yenilikler

İstanbulkart Mobil için yeni bir güncelleme daha yayınlandı . Uygulama beklenen özelliklere nihayet kavuştu. İşte detaylar.

İstanbulkart Mobil için 3.1.6 sürümlü yeni bir güncelleme yayınlandı. Android ve iOS cihazlarına gelen güncelleme, beklenen bazı özellikleri hayata geçirdi.

BELBİM kuruluşu tarafından geliştirilen uygulamanın son sürümü ile kullanıcılar “otomatik TL yükleme” özelliği ile yetersiz bakiye sorunu yaşamayacak.

Uygulama gelen yeni güncelleme ile beraber gelen ‘otomatik tl yükle’ özelliği, kullanıcıların kart bakiyelerinde yetersiz bir miktat bulunduğunda otomatik olarak TL yüklenmesine olanak tanıyor.

Yenilenen uygulama otomatik yüklemeye ek olarak, bazı güvenlik özellikleri ve performans geliştirmelerini de bünyesine kazandırdı.

3.1.6 sürümlü İstanbulkart, otomatik yükleme yeniliğinin yanı sıra, bazı güvenlik ve performans geliştirmeleri de içeriyor. Bundan böyle giriş ekranında kullanıcılar için  ‘başarısız giriş sayısı’ verisine yer verecek olan uygulama, performans tarafında da yeni optimizasyon ayarlarına sahip olacak.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Siz, İstanbulkart’ta başka hangi özellikleri görmek istersiniz? Yorumlarınızı bekliyoruz…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir