Dünyanın en mutlu ülkesi Finlandiya’dan mutluluk dersleri: İşte başvuru detayları…

Finlandiya, katılımcıların “içlerindeki Finliyle” bağlantı kurmasını sağlamak için mutluluk ustalık sınıfı açıyor. Dünya Mutluluk Raporu tarafından üst üste 5. kez “dünyanın en mutlu ülkesi” seçilen İskandinav ülkesindeki turizm yetkilileri, mutluluklarıyla yeniden bağlantı kuracaklara yardım etme amacıyla benzersiz bir inzivaya çekilme uygulaması başlattı.

Visit Finland, seçilen 10 şanslı katılımcının Finlandiya’nın Lakeland bölgesindeki Kuru Tatil Köyü’ne seyahat ederek içsel mutluluğu yakalama yollarına dair yüz yüze koçluk alacağı benzersiz bir “Mutluluk Ustalık Sınıfı” için başvuruları açtı

Independent Türkçe’de İpek Uyar çevirisiyle yayınlanan makalede, Finlandiya’nın Lakeland bölgesine seyahat edecek katılımcıların Kuru isimli, her şey dahil tatil köyünde konaklayacağı ifade edildi.

Konaklama süresince konuklar doğadaki malzemelerle yapılan el sanatları hakkında bilgi edinecek, ormanlarda ve göllerde egzersiz yapacak, “sakinleştirici seslerin ve müziğin” keyfini çıkaracak, “ruh ve bedenleri için yemek” yiyecek ve “kişisel koçları olarak çalışan uzmanlar” sayesinde Fin yaşam tarzını deneyimleyecek.

Visit Finland’a göre ideal başvuru sahipleri “Finlandiya doğasıyla ve iyi olmaya bütünsel yaklaşımla ilgilenen, dışa dönük kişiler” olacak.

Başvuru için ise şu paylaşım yapıldı: “Keşfedilmek için #FindYourInnerFinn (İçinizdekiFinliyiBulun) ve #VisitFinland (FinlandiyayıZiyaretEdin) etiketlerini kullanarak bizi @ourfinland kullanıcı adıyla etiketleyin.”

Mutluluk ustalık sınıfı başvuruları halen açık ve 2 Nisan 2023’te sona erecek.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*